25,8 тисячі українців повернулися з-за кордону минулої доби

11:48 18 березня 2020 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Зменшення пасажиро-транспортного потоку спостерігається нині по всій лінії державного кордону.

Про це повідомили в середу, 18 березня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли, що її працівники провели минулої доби оформлення 45,7 тисяч людей. З них в Україну прямувало більше 27,6 тисячі, а понад 18 тисяч виїхали за кордон. Зокрема, державний кордон перетнуло майже 41 тисяча громадян України, які в своїй більшості (25,8 тисячі) повернулися додому.

Іноземних громадян за добу оформлено понад 4,8 тисячі осіб, більше трьох тисяч із них прослідували за межі нашої країни. Відмовлено ж у пропуску в Україну понад 80 іноземним громадянам.

Крім того, було оформлено 12,7 тисячі транспортних засобів. Причому як на в’їзд, так і на виїзд майже в однаковій кількості.

Окрім заходів прикордонного контролю прикордонники продовжують проводити і температурний скринінг. Минулої доби під час таких заходів виявлено 1 громадянина України з підвищеною температурою тіла 38°. В подальшому представниками санітарно-карантинного підрозділу дану особу направлено на обстеження в медичний заклад.

Всього ж від початку запровадження додаткових заходів (з 25 лютого) щодо недопущення поширення корона вірусної інфекції територією України температурний скринінг проведено майже 2,3 млн. осіб. З підвищеною температурою тіла виявлено більше 40 людей. Подальше їх обстеження здійснювали представники медичної сфери.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині організували спецпункти допомоги україннцям, які повертаються додому.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу