250 контейнерних майданчиків у Львові переповнені, – ЛМР

19:00 7 березня 2017 р.

  • 0

За даними директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергія Бабака, у Львові станом на сьогодні переповнено 250 майданчиків.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак повідомив у вівторок, 7 березня: «Станом на сьогодні переповнено 250 майданчиків, це близько 1000 тонн сміття. Не вивозимо тому, що нема полігонів, на які можна вивезти. Тобто, є маленькі договори, а попередні чомусь заблоковані. Ті перевізники, з якими ми працювали, кажуть, що є проблеми, що зриваються попередні угоди, але причин не вказують. Вони просто відмовляються від укладання договорів, тому ми зараз оперативно пробуємо вирішити питання, шукаємо нові полігони, з якими можна укласти договори».

Чиновник також запевнив: «Перевізники над цим працюють і вчора була проведена з ними нарада. Ми проводимо їх майже щодня, але ситуація знову стає надзвичайно складною, у зв’язку з неможливістю вивезення сміття у щоденному режимі».

Сергій Бабак також розповів: «Є інформація про те, що два-три дні тому було зупинено приблизно 25 машин з різних причин. Там розбираються з документами, потім відпускають, але зупинка машин навіть на півдня призводить до того, що вона не встигає повернутися і забрати чергову партію сміття, не вистачає обороту, щоб своєчасно його вивозити».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР також поінформував: «Наразі пропозиції щодо земельної ділянки, яка б підходила під полігон чи сміттєпереробний комплекс, Львівська міська рада не отримала. Пропозицій щодо старих полігонів, куди б могли вивозити сміття, нема. Наші перевізники самі приватно працюють з полігонами Львівської області, укладають договори на якісь терміни. У такому режимі ми вивозимо сміття».

Сергій Бабак зазначив: «Хто дав команду цього блокування, я не знаю. Я маю інформацію від перевізника, що вони попередньо домовились з певними полігонами, а за день до того, як мали їхати,  їм подзвонили і сказали, що вони відмовляються від угод і відмовляються приймати сміття. Тому, чи була команда, чи не була – це, мабуть, не мій рівень компетенції. Коли розблокують це все, то щоб очистити Львів від сміття, нам буде потрібно дві доби».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Крива поширення коронавірусу наразі "на підйомі",- ВООЗ

За добу на Львівщині з 312 ПЛР-тестів - 45 позитивних

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу