25-29 травня на Львівській залізниці проведуть експеримент з виявлення безквиткових пасажирів

12:07 20 травня 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

На приміському вокзалі станції Львів працюватимуть контролери, які перевірятимуть наявність проїзних документів у пасажирів, котрі здійснюють посадку на поїзд чи прибувають поїздами приміського сполучення.

З метою недопущення безквиткового проїзду пасажирів, забезпечення ефективного контролю за роботою провідників у поїздах приміського сполучення, збільшення доходних надходжень від перевезення пасажирів у приміському сполученні в якості експерименту з 25 до 29 травня на приміському вокзалі станції Львів працюватимуть контролери, які перевірятимуть наявність проїзних документів у пасажирів, які здійснюють посадку на поїзд чи прибувають поїздами приміського сполучення. Відтак, залізничники звертаються до усіх пасажирів з проханням уважно ставитися до збереження наявних проїзних документів та зберігати квитки до кінця поїздки та виходу з території вокзалу (через турнікетну систему).

Громадян без проїзних документів не пропускатимуть через турнікетну систему при вході/виході з перону і скеровуватимуть для придбання квитків до провідників, які будуть здійснювати  продаж проїзних документів безпосередньо на пероні. Безквиткові пасажири не матимуть змоги вийти в місто і будуть змушені  придбати квиток  при виході з перону.

Про проведення перевірок на приміському вокзалі при вході/виході через турнікетну систему залізничники завчасно інформують пасажирів через засоби масової інформації, гучномовний зв’язок та розміщення оголошень на вокзалах та у поїздах. Відповідно до правил перевезення пасажирів усі без винятку пасажири мають отримати проїзні документи у касах або у провідників.

Пенсіонери та інші громадяни, які мають право пільгового проїзду у приміському транспорті, зобов’язані звертатися у каси чи до провідників та отримувати безкоштовний квиток. Таким чином залізничники обліковують пасажирів у поїздах та в подальшому мають змогу об’єктивно оцінювати кількість перевезених пасажирів, населеність поїздів, звертатися до відповідних органів влади про справедливе відшкодування коштів за здійснені перевезення пасажирів пільгових категорій. До організації експериментальних перевірок залізничники також залучатимуть працівників міліції, транспортної міліції та воєнізованої охорони. 

У приміському сполученні Львівська залізниця за 2014 рік перевезла 55,3 млн. пасажирів. Доходів отримано на суму 83,2 млн. грн, а експлуатаційні витрати становили 892,7 млн. грн.

Сума збитків від перевезення пасажирів за 2014 рік складає 809,5 млн. грн., тобто лише 9,3% витрат покрито фактичними доходами. Впродовж першого кварталу 2015 року Львівською залізницею в приміському сполученні було перевезено громадян пільгових категорій на суму 15 млн. грн, місцевими органами виконавчої влади компенсовано лише 3,4 млн. грн, що складає 24% від фактично затраченої суми коштів на перевезення пасажирів пільгових категорій.

Про це повідомили сьогодні, 20 травня, в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу