237 працівників обласної інфекційної лікарні у Львові отримають від міста по 10 тис грн допомоги

12:46 10 квітня 2020 р.

  • 0

Місто фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії. Так, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні отримають від міста матеріальну допомогу — по 10 тис грн. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львова.

«Ми надаємо працівникам матеріальну допомогу по 10 тис грн. Але оскільки 129 працівників лікарні не є мешканцями міста Львова, то ми надаємо їм більшу суму для сплати податків — це по 12 422 грн, а 108 працівникам виплачуємо по 10 000 грн. Загальна кількість працівників, яким надаємо цю допомогу — 237 осіб на загальну суму допомоги 2 млн 682 тис грн», — зазначила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, керівниця міського штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії COVID-2019.

«Це рішення правильне, не заважаючи, міська чи обласна лікарня. Ми прийняли чітку позицію, що кожен медик повинен отримати по 10 тис грн. Для працівників лабораторного центру ми вже такі премії виплатили. Працівникам лікарні ми також зможемо виплатити ці премії за кілька днів.

Також ми озвучили пропозицію щодо преміювання працівників житлово-комунальної сфери, в першу чергу, для двірників, які займаються дезінфекцією міста. Пропоную виплатити їм одноразову допомогу по 5 тис грн. Я би дуже хотів, щоб ми це рішення прийняли оперативно, щоб люди ці кошти отримали ще до Паски", — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Раніше місто виплатило допомогу по 10 тис грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, які безпосередньо беруть участь у проведенні ПЛР-діагностики у вірусологічній та лабораторії особливо небезпечних інфекцій.

«Сьогодні наші медики, медсестри, санітари — як воїни, на передовій. Тому ми повинні дати їм максимальний захист. Виконком прийняв рішення 237 медичним працівникам, які працюють в обласній інфекційній лікарні, виплатити допомогу в розмірі 10 тис грн. Перед тим ми таку саму допомогу дали для лаборантів в обласному лабораторному центрі, котрі роблять аналізи на ПЛР.

Також сьогодні я дав доручення, щоб до Паски тим двірникам, які працюють, займаються дезінфекцією, ми виплатили допомогу в розмірі 5 тис грн. Це дуже важливо, бо всі ці люди дбають, щоб ми були у безпеці. Це наш обов`язок. Всі ці виплати — за рахунок місцевого бюджету. Деякі речі ми не профінансуємо, але сьогодні, коли йде бій, треба захистити тих, хто на передовій: медики сьогодні ризикують своїм життям, часто двірники — це старші люди, котрі дезінфікують під`їзди, перила, ліфти. Ми їх повинні підтримати", — додав у коментарі мер Львова Андрій Садовий.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, 30 березня Андрій Садовий пообіцяв лікарям, медсестрам, санітарам щомісячну доплату по 10 тис грн.

13 працівників лабораторного центру отримають від міста по 10 тис грн.

Також міський голова Львова пообіцяв свою премію віддати медикам і комунальникам.

На лікуванні від COVID-19 у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні 85 осіб. 

У Львові за минулу добу ще у 21 хворого підтвердили коронавірус.

У ЛОЛЦ МОЗ костюмів індивідуального захисту вистачить на тиждень. 

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу