233 будинки на Львівщині – без тепла | Новини Львова

233 будинки на Львівщині – без тепла

10:05 1 грудня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У Новому Роздолі й Новояворівську виникла надзвичайна ситуація техногенного характеру.

Про це повідомили в неділю, 1 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що 19 та 20 листопада під час запуску теплопостачання в Новому Роздолі й Новояворівську виникли пошкодження магістральних теплових мереж. Зокрема, в Новому Роздолі – чотири пориви, а в Новояворівську – один.

Відтак, без теплопостачання залишилися 233 будинки, в яких проживають понад 38 тисяч людей. Зокрема, в Новому Роздолі – 171 будинок (26,2 тисячі мешканців), а в Новояворівську – 62 будинки (12,1 тисячі мешканців).

Станом на 30 листопада, теплопостачання цих будинків залишалося не відновленим, у зв’язку з чим понад три доби погіршені умови життєдіяльності населення. Для ліквідації надзвичайної ситуації залучені в Новояворівську 100 працівників і п’ять одиниць техніки ТзОВ «Нафтогаз Тепло», а в Новому Роздолі – 30 працівників і п’ять одиниць техніки ТзОВ «Нафтогаз Тепло» та 46 чол. працівників і п’ять одиниць техніки комунального підприємства «Розділжитлосервіс».

Як інформував «ЩЛ», бригада «Львівтеплоенерго» виїхала в Новий Розділ

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу