230 заявок надійшли на участь у конкурсі проектів місцевого розвитку на Львівщині

13:40 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: dr.ck.ua

У львівській області триває фаза активної подачі й опрацювання проектів, що претендують на перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Кожного дня опрацьовується в середньому 50 заявок. Станом на 23 січня, зареєстровано 230 проектів. Очікується, що участь у конкурсі візьмуть до двох тисяч проектів. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради».

«За словами начальника цього відділу Івана Собка, наразі відчувається надзвичайно висока активність міст обласного значення, оскільки вони менше роблять помилок, заповнюючи заявки. Лідерами в поданні заявок є Дрогобич, Червоноград, Борислав, Трускавець. Жодного проекту поки що не подали Моршин і Новий Розділ. Серед районів активними є – Сокальський, Сколівський, Яворівський, Золочівський, Жовківський, Перемишлянський. Не подали жодного проекту – Городоцький, Мостиський, Пустомитівський, Самбірський, Старосамбірський. Однак ми маємо інформацію, що проекти в містах і районах-аутсайдерах готуються», – поінформували також в облраді.

«Як і минулого року найбільш активною рушійною силою в конкурсі є галузь освіти. Насамперед – школи, які присутні у кожному третьому проекті. За інформацією Івана Собка, непогано подають проекти керівники дошкільних навчальних закладів. Достатньо є проектів у галузі культури – бібліотеки, народні доми, мистецькі школи. Добре йдуть проекти по напрямку «Інші пріоритети». Дещо гірше ситуація з екологічними ініціативами, медициною та вуличним освітленням», – розповіли також в облраді.

«Іван Собко акцентував увагу конкурсантів на тому, щоб вони не відтягували реєстрацію проектів на останні дні, оскільки відділ здійснює їх опрацювання, моніторинг, виявляє можливі недоліки і вказує на них. У такому випадку конкурсант матиме час виправити помилку і надіслати проект повторно. Якщо ж проект буде надіслано в останні дні, то така практика фізично вже буде неможливою. Крім того, для нас важливіше працювати з конкретними вже проектами, аніж надавати стартові консультації по телефону», – повідомили також в облраді.

«За словами Івана Собка, станом на 23 січня кожен третій проект через певні недоліки в його підготовці відправляється заявнику на доопрацювання. Конкурсант зобов'язаний відслідковувати статус свого проекту та час від часу відкривати електронну адресу, яку вказав у реєстраційній картці. Основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об'єкта (необхідний перелік у презентації); небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо», – поінформували також в облраді.

Іван Собко наголосив: «Гарантійні листи до уваги не беруться. Також нагадаю, що ми працюємо виключно з комунальними закладами та установами бюджетної сфери базового рівня. Крім того, необхідно подавати кошториси не затверджені, а підписані керівником ліцензованої організації. Навчання проведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу».

«Реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00. На реалізацію проектів місцевого розвитку в 2018 році з обласного бюджету планується спрямувати 105 мільйонів гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини