23 учасники пільгового молодіжного кредитування отримали квартири у Львові

15:15 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Молоді сім’ї заселять новозбудований багатоквартирний житловий будинок №1/1а на вулиці Ковалика.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 1 червня: «23-м учасникам житлових програм урочисто вручили сертифікати та ключі від нових помешкань. Зокрема, 18 квартир для молодих сімей профінансувала Львівська міська рада в рамках програми пільгового молодіжного кредитування на загальну суму понад дев’ять мільйонів гривень».

«Одна квартира профінансована одинокому молодому громадянину за кошти Львівського обласного бюджету, ще одна – науково-педагогічному працівнику за кошти Міністерства освіти і науки України. І ще три квартири профінансовані за кошти статутного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву», – поінформували також у міськраді.

«Сертифікати на квартири сім’ям вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Загалом з 2007 року місто допомогло придбати черговикам вже 83 квартири», – розповіли також у ЛМР.

«Нові квартири учасники програми пільгового молодіжного кредитування, яка передбачає надання кредиту з терміном погашення до 30 років, отримали у новозбудованому багатоквартирному житловому будинку №1/1а на вулиці Ковалика у Львові. Будинок споруджено за участю Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в рамках реалізації програм Фонду», – поінформували також у міськраді.

«Серед учасників програми, які отримали квартири – молоді сім’ї. зокрема – чотири багатодітні сім’ї, діти-сироти, науково-педагогічні працівники, а також – працівник міліції та працівник цивільного захисту. Також квартиру отримав і одинокий молодий громадянин-учасник програми», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу