23 листопада у Львові – інформаційний день проекту «Engagier dich! – Збережи енергію!»

11:00 23 листопада 2015 р.


Фото: enefcities.org.ua

У великій сесійній залі міської ради звітуватиме спеціалізована школа «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю.

«Сьогодні, 23 листопада, о 15:00 у великій сесійній залі Львівської міської ради за підтримки міського управління освіти Львівська спеціалізована школа «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю звітуватиме за підсумками українсько-німецького проекту «Engagier dich! – Збережи енергію!», – повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Проект «Engagier dich! – Збережи енергію!», розроблений німецьким Ґьоте-Інститутом у Києві разом з Асоціацією «Енергоефективні міста України», спрямований на підліткову аудиторію в Україні. Його основна ідея – це підвищення обізнаності школярів з питань енергоощадності та засад функціонування громадянського суспільства з допомогою інтегрованого вивчення німецької мови та інших предметів.

За право взяти участь у проекті змагались 45 шкіл з усієї України. З-поміж них незалежне журі вибрало чотири найкращі, чиї пропозиції, як покращити енергетичну ситуацію у власній будівлі та навколо неї, виявились найцікавішими: спеціалізовану школу №40 з поглибленим вивченням німецької мови міста Києва, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129, Першу міську гімназію міста Черкас та Львівську спеціалізовану школу «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю.

Спершу вчителі німецької мови та фізики з цих шкіл пройшли у вересні спеціальний тренінг з використання сучасних інтерактивних методів навчання в Ґьоте-Інституті в Києві. При цьому кожна школа-учасник проекту отримала «Energiekiste» - невелику валізу, повну демонстраційного обладнання (разом з інструкціями німецькою мовою) для проведення дітьми експериментів з відновними джерелами енергії, оцінювання умов комфорту в приміщенні тощо.

Участь у тренінгу взяли також «мультиплікатори» – вчителі з міст, які раніше набули в Ґьоте-Інституті необхідні кваліфікації з виконання проектів у школах. За його підсумками кожна команда підготувала попередній варіант програми майбутніх проектних днів у своїй школі.

Проектні дні у Львівській спеціалізованій школі «Надія» відбулись 12, 13 і 15 жовтня. Школярі мали нагоду продемонструвати свої знання і вміння під час квесту «Мисливці за скарбами» і теплоаудиту шкільної будівлі власними силами, вони провели «енергетичне» опитування й консультування мешканців навколишніх будинків та майстер-клас із використанням «Energiekiste» для своїх ровесників із Львівського НВК імені Василя Симоненка.

Більше про те, що відбулось – під час інформаційного дня.  За додатковою інформацією звертатись до мультиплікатора Оксани Браткевич: тел.: +38 067 583 1734, Е-пошта: obratkevych@rambler.ru».

А раніше в прес-службі міської ради передали«Щоденному Львову»:

Організатори проекту «Engagier dich! – Збережи енергію!» зазначили:

«Сьогодні вже нікого не треба переконувати у винятковій важливості енергетичного чинника у повсякденному житті кожного з нас та планети загалом. Глобальна зміна клімату, спричинена людською діяльністю, і, як наслідок,  нові загрози для людського добробуту, здоров’я й життя,  катастрофічні темпи руйнування екосистем і вимирання видів, швидке вичерпання традиційних енергоресурсів та перетворення енергії на  інструмент політичного тиску й шантажу, зростання міжнародної напруги  – ці «дорослі» теми, на жаль, входять тепер у дитяче життя ще до повноліття

 З іншого боку, саме поколінню сьогоднішніх дітей доведеться жити в умовах енергетичного дефіциту, тож забезпечити їх необхідним знанням, практичними навичками та баченням бажаної перспективи краще завчасу.

Проект «Engagierdich! – Збережи енергію!», розроблений німецьким Ґьоте-Інститутом у Києві разом з Асоціацією «Енергоефективні міста України», якраз і спрямований саме на таку, а конкретніше, підліткову аудиторію в Україні. Його основна ідея – це підвищення обізнаності школярів з питань енергоощадності  та  засад функціонування громадянського суспільства за допомогою інтегрованого вивчення німецької мови та інших предметів».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу