21-25 вересня на Львівщині відбудуться міжнародні навчання рятувальників

09:40 7 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

За сценарієм навчань, буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші.

Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи з 21 по 25 вересня 2015 року у Львівській області проводяться спільні міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «Україна-2015». Починаючи з 2000 року, це вже п'ятнадцяті польові навчання, які проводяться Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи.

Загалом, у міжнародних навчаннях візьмуть участь більш ніж 1100 учасників із 30 країн-членів та держав-партнерів НАТО. Команди зі шести країн-членів та восьми держав-партнерів НАТО візьмуть участь у навчаннях, а також дев’яти країн надішлють своїх офіцерів для роботи в Штабі навчань.Також очікується близько 60 спостерігачів високого рівня із 21 країни світу.

Навчання «Україна -2015» дозволять країнам-членам і державам-партнерам НАТО на практиці відпрацювати механізми реагування на надзвичайні ситуації різного характеру та сприятимуть підвищенню злагодження дій рятувальних команд в умовах надзвичайних ситуацій. У ході навчань країни-члени і держави-партнери НАТО практикуватимуть процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на катастрофу. Навчання також сприятимуть зміцненню державного потенціалу країни для ефективної координації заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха.

За сценарієм навчань, буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші. Вибух буде генерувати сильні локалізовані сейсмічні хвилі, що спричинить велику кількість жертв і значні пошкодження критичної інфраструктури, у тому числі хімічні розливи та інцидент з радіаційними речовинами.

Навчання складатимуться з наступних етапів:

20-22 вересня – організація операцій на місці, прийом команд, церемонія відкриття та прес-конференція (21 вересня), підготовка учасників і командно-штабні навчання.

23 вересня – польові навчання на об'єктах.

24 вересня – відпрацювання практичних заходів щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в стислих часових рамках, наближених до реальних умов, прес-конференція та церемонія закриття.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу