1862 двірники прибирали хідники у Львові, – ЛМР

15:05 22 січня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради запевнила: «До роботи в усіх районах міста були залучені 1862 двірників».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк повідомила сьогодні, 22 січня: «Прибирання міста від снігу продовжується. Зараз техніка і двірники працюють над очисткою від снігу хідників і внутрішньоквартальних доріг. Якщо проаналізувати роботу нашої техніки і двірників, то ситуація по очистці від снігу магістральних доріг станом на ранок була задовільною. Транспорт і електротранспорт вчасно виїхали на маршрути. Затримок не було, аварій також».

Чиновник також зазначила: «Щодо прибирання хідників, то вони ще в повній мірі не прибрані. Зараз техніка і двірники працюють над очисткою від снігу хідників і внутрішньоквартальних доріг. Їх прибиратимуть до кінця дня, адже це великий об’єм роботи».

Ірина Маруняк також розповіла: «На цей рік передбачені кошти на закупівлю техніки, зокрема тракторів, для прибирання хідників, щоб полегшити роботу нашим двірникам. Передбачено по 500 тисяч гривень для закупівлі по одному трактору для ШРП. Загально плануємо закупити п’ять тракторів. На наступний рік також будемо пропонувати закупівлю техніки».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР також повідомила: «До роботи в усіх районах міста було залучено 1862 двірників. На сьогодні нам бракує 65 двірників. Тому всі, хто бажає, можуть зголошуватися до нас на роботу».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

10:25 25 вересня 2021 р.

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглами

Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними.

Рубрика: Ситуації

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу