18 вантажівок зі львівським сміттям були заблоковані впродовж тижня

15:28 2 березня 2017 р.

  • 0

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак повідомив у четвер: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак звітував сьогодні, 2 березня, під час сесії ЛМР: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова. За інформацією перевізників, тільки за цей тиждень заблоковано 18 машин в межах України. Ті машини, які їхали за попередньою домовленістю, зупиняють, ставлять їх на штраф-майданчик, завертають, тобто ситуація знову стає незрозумілою. Є переповнені майданчики, але критичної ситуації немає. Щоденно працюємо над пошуком нових полігонів в межах Львівщини, і директор «Львівспецкомунтрансу» постійно у відрядженнях, щоб організовувати домовленості вивозу сміття на інші полігони».

«На сесії мали заслухати інформацію директора Львівського комунального підприємства «Львівспецкомунтранс, але питання перенесли. Як пояснив Сергій Бабак, директор підприємства займається пошуком полігонів, куди вивозити сміття зі Львова», – повідомили також сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації