18 вантажівок зі львівським сміттям були заблоковані впродовж тижня

15:28 2 березня 2017 р.

  • 0

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак повідомив у четвер: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак звітував сьогодні, 2 березня, під час сесії ЛМР: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова. За інформацією перевізників, тільки за цей тиждень заблоковано 18 машин в межах України. Ті машини, які їхали за попередньою домовленістю, зупиняють, ставлять їх на штраф-майданчик, завертають, тобто ситуація знову стає незрозумілою. Є переповнені майданчики, але критичної ситуації немає. Щоденно працюємо над пошуком нових полігонів в межах Львівщини, і директор «Львівспецкомунтрансу» постійно у відрядженнях, щоб організовувати домовленості вивозу сміття на інші полігони».

«На сесії мали заслухати інформацію директора Львівського комунального підприємства «Львівспецкомунтранс, але питання перенесли. Як пояснив Сергій Бабак, директор підприємства займається пошуком полігонів, куди вивозити сміття зі Львова», – повідомили також сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації