18 вантажівок зі львівським сміттям були заблоковані впродовж тижня

15:28 2 березня 2017 р.

Фото до новини

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак повідомив у четвер: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак звітував сьогодні, 2 березня, під час сесії ЛМР: «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова. За інформацією перевізників, тільки за цей тиждень заблоковано 18 машин в межах України. Ті машини, які їхали за попередньою домовленістю, зупиняють, ставлять їх на штраф-майданчик, завертають, тобто ситуація знову стає незрозумілою. Є переповнені майданчики, але критичної ситуації немає. Щоденно працюємо над пошуком нових полігонів в межах Львівщини, і директор «Львівспецкомунтрансу» постійно у відрядженнях, щоб організовувати домовленості вивозу сміття на інші полігони».

«На сесії мали заслухати інформацію директора Львівського комунального підприємства «Львівспецкомунтранс, але питання перенесли. Як пояснив Сергій Бабак, директор підприємства займається пошуком полігонів, куди вивозити сміття зі Львова», – повідомили також сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів