16 березня у Львові продовжать прокладати трамвайну колію на Сихів, – ЛМР

16:42 11 березня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 16 березня «розпочнуться роботи з влаштування дорожніх плит, замощення трамвайного полотна, тобто завершуватимуться роботи на верхньому Сихові».

«Роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів буде відновлено 16 березня», – передали в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, конкретизуючи при цьому:

«Про це повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. «Розпочнуться роботи з влаштування дорожніх плит, замощення трамвайного полотна, тобто завершуватимуться роботи на верхньому Сихові. Далі відбуватиметься будівництво колектора», – розповів Олег Береза.

Нагадаємо, триває реалізація проекту будівництва трамвайної колії на Сихів. Проект фінансується за рахунок кредиту від ЄБРР у 6 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 6,2 млн. євро».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу