154 людини отруїлися 2018 року чадним газом у Львові

14:00 18 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: en.ppt-online.org

У 2018 року у Львові трапилися 77 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 154 людини, зокрема, 44 дитини. На жаль, є дев’ять смертельних випадків.

Про це повідомили у вівторок, 18 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Лише сім випадків зі 77 трапились через несправність газового обладнання, а ще один – через несправність колонки у ванній кімнаті. Решта 69 трапилися через порушення споживачем типової інструкції з безпечного користування газовими приладами, та порушення тяги через герметичність вікон та електровитяжок».

«Трагічним є те, що більшість випадків отруєння чадним газом стаються через провину власника приміщення та тих, які там проживають. Зокрема – через порушення ними умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції», – акцентують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів