154 людини отруїлися 2018 року чадним газом у Львові | Новини Львова

154 людини отруїлися 2018 року чадним газом у Львові

14:00 18 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: en.ppt-online.org

У 2018 року у Львові трапилися 77 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 154 людини, зокрема, 44 дитини. На жаль, є дев’ять смертельних випадків.

Про це повідомили у вівторок, 18 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Лише сім випадків зі 77 трапились через несправність газового обладнання, а ще один – через несправність колонки у ванній кімнаті. Решта 69 трапилися через порушення споживачем типової інструкції з безпечного користування газовими приладами, та порушення тяги через герметичність вікон та електровитяжок».

«Трагічним є те, що більшість випадків отруєння чадним газом стаються через провину власника приміщення та тих, які там проживають. Зокрема – через порушення ними умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції», – акцентують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:23 8 липня 2020 р.

У Львові частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання

Завтра на вул. Б. Хмельницького переключатимуть новозбудований водопровід: частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання, працюватимуть водовозки з 10-ї години.

Рубрика: Ситуації

15:11 8 липня 2020 р.

У Львові розробили відеоінструкцію для всіх видів звернень у ЦНАП

Підрозділи Центрів надання адміністративних послуг міста Львова у повному обсязі відновили надання послуг, однак прийом відвідувачів здійснюють лише за попереднім записом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу