15 листопада у Львові – загальноміська толока

17:58 12 листопада 2014 р.


Фото: kokhano.livejournal.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, прибирання охопить у суботу все місто – від парків та скверів до прибудинкових територій та інших ділянок.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову», що 15 листопада унашому місті – загальноміська толока. У повідомленні також конкретизують:

«15 листопада у Львові пройде загальноміська толока: прибиратимуть парки, вулиці, цвинтарі й прибудинкові території. До участі в акції закликають активних, свідомих мешканців міста. Прибирання охопить усе місто – від парків та скверів до прибудинкових територій та інших ділянок. 

Серед них також 3 міські цвинтарі: Сихівський, Янівський та Голосківський. Начальник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка зазначає: «Зараз такий час, коли люди прагнуть об’єднання, і ця толока – це шанс згуртуватись навколо спільної справи».

Допомагати впорядковувати місто буде близько 2-2,5 тис осіб. Основним реманентом та транспортом для вивезення зібраного сміття забезпечать Львівські комунальні підприємства.

Нагадаємо, у квітні цього року, в рамках програми «З нами місто розквітає», відбулась передвеликодня толока, участь у якій взяли майже 4 тисячі львів’ян. Під час акції вони прибрали 775 га зелених зон та прибудинкових територій адміністративних будівель, а також висадили 150 дерев та 250 кущів. Активісти ліквідували 7 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезли близько 480 куб м побутових відходів, а також упорядкували 366 га газонів та квітників».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу