14 собак і котів у Львові готові до переїзду

17:56 26 січня 2020 р.

У львівському комунальному підприємстві «Лев» – 11 собак і три котики, які шукають домівку. Познайомитися з ними можна щодня на вулиці Промисловій, 56 з 8:00 до 20:00.

 

Собака-друг та компаньйон Елсі. Чотирилапа слухняна, добре гуляє на повідку і піддається навчанню.
Молода і соціалізована собачка зі зворушливим поглядом Айра. Лагідна хвостата обожнює гратись і чудово підійде для проживання в квартирі та в сім’ї, де є діти, які люблять тварин.
Ніка - молода і виважена собака-посміхака. Попри спокійну вдачу, Ніка обожнює гратись. Окрім цього, вона розумна, добре гуляє на повідку та має здібності до навчання. А також Ніка стане ідеальним компаньйоном для дітей.
Молода собака Кіра. Наразі вона проходить соціалізацію з кінологом. Кіра має хороші здібності до тренувань і незабаром вона зможе вирушити у свій новий дім.
Трохи ляклива Кенді. Скоріш за все вона сестра Кіри, адже обидва собаки були відловлені разом в одному районі Львова. Зараз Кенді теж проходить соціалізацію з кінологом.
Молодий і великий за розміром добряк Альб. Чотирилапий стане для своїх господарів другом, компаньйоном та охоронцем.
Боязка собачка з сумним поглядом Харлі. Наразі вона проходить соціалізацію і навчання з кінологом та відновлює віру в людей. Харлі чудово піддається навчанню, тож стане для своєї сім‘ї домашньою улюбленицею мрії.
Лагідна та розумна Рада все ще в очікуванні своїх господарів. Собака має здібності до навчання. Рада стане для своєї родини вірним другом і цікавим компаньйоном.
Купер - молодий охоронець, віком близько трьох років. Хвостатий має здібності до навчання, тож стане для своєї нової сім‘ї вірним другом. По поведінці Купера та з його вигляду видно, що він скоріш за все був домашнім. В ЛКП «Лев» сподіваються, що господарі впізнають його і заберуть.
Пухнастий енерджайзер Блекі також досі очікує на своїх господарів. Блекі дружня до інших собак та може проживати в квартирі за умови щоденних довготривалих прогулянок.
Енергійна Альфа - собака, який був першим відловлений у 2020 році, все ще чекає на своїх господарів. Дружня і молода Альфа обожнює спілкування з людьми і може проживати в квартирі та в сім‘ї з дітьми.
Виважений, слухняний та пильний Стен. Чотирилапий продовжує мріяти про дім і має здібності до навчання, голосно гавкає, тож стане для своєї родини не лише другом, а й охоронцем дому.
Сіра - спокійна і лагідна муркотунка. Шукаємо для киці відповідальних і люблячих господарів.
Чотирилапа з неймовірними очима Мікі. Молода активна муркотунка стане для своєї сім‘ї другом і компаньйоном.
Виважена і Ніжна Хося. Киця, віком близько року, стане ідеальною домашньою улюбленицею.
Фото Ірини Шелест і Надії Марченко. 

 
 
 
 
 
ВідповістиПереслати
 
 
 
 
dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу