14-15 липня у Львові обговорять стан сміттєзвалищ

16:48 4 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Упродовж 14-15 липня в рамках Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» у Львові відбуватиметься конференція «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За словами організаторів, метою конференції є визначення загроз для довкілля й здоров’я людини, пов’язаних з неправильним поводженням з побутовими відходами в Україні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання проблеми накопичення побутових відходів на полігонах і сміттєзвалищах, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу у напрямі ефективного використання побутових відходів як цінного енергетичного ресурсу, а також впровадження засад збалансованого розвитку в систему поводження з небезпечними й побутовими відходами.

До участі в конференції «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання» запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, провідні науковці та фахівці представники бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами, представники установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, представники природоохоронних громадських організацій.

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Центр муніципальних технологій. Варто зазначити, що конференція проводиться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Міністерства екології та природних ресурсів України та Львівської обласної державної адміністрації. За детальною інформацією звертатися за телефонами 099-0554739 та 096-1744793, е-mail: vidhody.org@gmail.com, контактна особа – Олена Шемет».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу