13 грудня у Львові ліквідують дві перешкоди для транспорту

19:26 25 листопада 2013 р.


Фото: stadion.lviv.ua

Для його проїзду сподіваються відкрити вулицю Городоцьку (на фото) й перехрестя вулиць Генерала Чупринки, Бандери та Вербицького.

Як розповів сьогодні, 25 листопада, прес-службі ЛМР міський голова Львова, на цих об’єктах завершили земельні роботи, але ще триватимуть ще роботи з брукування. Дослівно ж Андрій Садовий розповів із цього приводу:

«Ми по основних роботах по дорогах вийшли зі земельних робіт. Все забетоновано. Це гарантія, що, не зважаючи на складності погоди, вулиці Бандери, Чупринки й Вербицького ми завершимо і на вулицч Городоцькій також завершимо роботи.

Там залишилось брукування, а це можна робити навіть у таку, не зовсім хорошу погоду. Головне, що ми повністю вийшли зі земельних робіт.

Ми плануємо основний об’єм робіт завершити наприкінці цього місяця. З початку грудня, залежно від погоди, до 10 днів дорога має відстоятись. Думаю, на 13 грудня вулицю Городоцьку й перехрестя вулиць Генерала Чупринки, Бандери та Вербицького зробимо проїзними».

Як повідомляв «ЩЛ», перехрестя вулиць Генерала Чупринки, Бандери й Вербицького закрили для проїзду транспорту 18 жовтня.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу