13 бійців прибули спецбортом до Львова

09:00 5 травня 2019 р.


Фото: 5.ua

У Львові проходитимуть лікування та реабілітацію ще 13 військовослужбовців.

Про це повідомили на телевізійному «5 каналі», де також розповіли подробиці: «13 поранених військовослужбовців доправили до Львова. Спецборт прибув із Харкова.  Каретами швидкої допомоги армійців доправили до військового шпиталю, там їх зустріли медики. Стан пацієнтів лікарі оцінюють як важкий та середній. Це військовослужбовці, які отримали вогневі та осколкові поранення у зоні проведення «операції Об'єднаних сил».

«У Львові військовослужбовці проходитимуть лікування та реабілітацію. Останній такий рейс із постраждалими бійцями прибув до Львова на початку квітня», – поінформували також на «5 каналі».

Керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк зазначив: «Вони всі прибули з харківського медичного клінічного центру. Де отримали необхідну первинну допомогу. Там стабілізували стан здоровя. Це військовослужбовці, які перебували в складі Об'єднаних сил на сході України. Отримали травми, поранення, хвороби».

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу