12 березня у Львові планують закрити на ремонт частину вулиці Промислової

16:15 6 березня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з 12 березня на ремонт планують закрити частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Б.Хмельницького.

У прес-службі міської ради рохзповіли сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, з 12 березня на ремонт планують закрити частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Б.Хмельницького. За словами Олега Берези, наступним етапом буде закриття вулиці Б.Хмельницького на ділянці від вулиці Донецької до вулиці Гайдамацької, а потім  на ремонт закриють і вулицюГайдмацьку.

На вулиці Гайдаміцькій буде замінено і каналізаційний колектор. Олег Береза розповів також: «Вулиці ремонтуємо в рамках співпраці з ЄБРР. Буде виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, хідників, влаштовано зовнішнє освітлення. Плануємо виконати роботи впродовж 7 місяців. Це останні лоти в рамках проекту з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж 2-го та 6-го трамвайних маршрутів. Вартість робіт складає 4 млн євро». 

Як розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко, на час ремонту будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6. Про те, за яким маршрутом курсуватиме трамвай№6, буде повідомлено додатково.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу