12 березня у Львові планують внести зміни в рух трамвайного маршруту №6

10:10 10 березня 2015 р.


Фото: vk.me

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у четвер на ремонт планують закрити частину вулиці Промислової – на ділянці від Волинської до вулиці Хмельницького, при цьому будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6.

У прес-службі ЛМР передали в вівторок «Щоденному Львову», що з 12 березня на ремонт планують закрити частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, наступним етапом буде закриття вулиці Хмельницького на ділянці від Донецької до Гайдамацької, а потім на ремонт закриють і Гайдмацьку. Він також розповів:

«На вулиці Гайдаміцькій буде замінено і каналізаційний колектор. Вулиці ремонтуємо в рамках співпраці з ЄБРР. Буде виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, хідників, влаштовано зовнішнє освітлення. Плануємо виконати роботи впродовж семи місяців.

Це останні лоти в рамках проекту з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж 2-го та 6-го трамвайних маршрутів. Вартість робіт складає 4 млн євро».

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, на час ремонту будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6. Так, з 12 березня трамваї №6 курсуватимуть вулицями Чернівецькою, Городоцькою,  Хмельницького, Замарстинівською й Торф’яною.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу