11 і 13 квітня порядок на стадіонах «Арена Львів» та «Україна» забезпечуватимуть понад 400 міліціонерів

10:58 10 квітня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Як повідомили в п’ятницю у прес-службі обласного управління МВС, понад 400 міліціонерів будуть забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення у Львові футбольних матчів 11 та 13 квітня між ФК «Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) та ФК «Карпати» (Львів) – «Ворскла» (Полтава).

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 10 квітня:

«Понад 400 працівників міліції будуть забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення у Львові футбольних матчів 11 та 13 квітня між ФК «Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) та ФК «Карпати» (Львів) – «Ворскла» (Полтава). Футбольний матч між ФК «Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) відбудеться 11 квітня на стадіоні «Арена-Львів». Охорону громадського порядку буде здійснювати понад 200 працівників міліції.

Львівська команда «Карпати» буде приймати гостей на стадіоні «Україна» 13 квітня. До охорони громадського порядку буде залучено майже 200 працівників міліції.

Охорону громадського порядку стадіонів і безпосередньо у чаші стадіонів нестимуть працівники міліції. До них можна звернутись у випадку, якщо ви стали очевидцем або жертвою злочину, побачили небезпечний або підозрілий предмет, або щось інше, що на вашу думку може загрожувати громадському спокою. Також можете звертатись на телефонну лінію 102».

dailylviv.com

До теми

22:55 23 травня 2022 р.

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу