10460 українців будуть призвані восени на військову строкову службу

14:48 3 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

Начальник Головного управління персоналу й заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомиву вівторок, 3 жовтня, під час брифінгу: «Під час осіннього призову на військову службу до збройних формувань України будуть призвані майже 10,5 тисяч юнаків призовного віку».

«Відповідно до указу Президента України № 44/2017 від 24 лютого 2017 року та розпорядження Кабінету міністрів України № 660-р від 20 вересня 2017 року, на укомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань планується призвати та направити 10460 юнаків, яким виповнилося 20 років, та які не досягли 27-го віку. Зокрема до лав Збройних Сил – 6360 осіб, Національної гвардії – 3500 осіб, Державна спеціальної служби транспорту – 600 осіб відповідно», – зазначив генерал-лейтенант Артур Артеменко.

Він також уточнив, що призовні комісії розпочали роботу з 2 жовтня і завершать її 30 листопада 2017 року. Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань сплановано провести у період з 5 жовтня до 28 листопада 2017 року.

За словами генерал-лейтенанта Артура Артеменка, рішення про призначення призовників до відповідного виду (роду) Збройних Сил, або до інших військових формувань призовні комісії приймають з урахуванням освітнього рівня, технічної підготовки, виробничої кваліфікації, придатності до військової служби за станом здоров’я, фізичного розвитку та морально-ділових якостей. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучаються.

При цьому на період строкової служби держава забезпечує надання їм соціального пакету, який вбирає грошову допомогу при призові та звільненні, повне державне утримання під час служби, надання відпустки тривалістю у 10 календарних днів. Час проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. За призваними військовослужбовцями зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову.

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини