10 поліціянтів будуть «перемовниками» під час масових акцій на Львівщині

16:20 3 березня 2017 р.

  • 0

В обласному управлінні поліції запевнили, що до складу її групи перемовників увійшли найбільш досвідчені працівники управління превентивної діяльності, патрульної поліції, відділів поліції Львова та батальйону поліції особливого призначення, які пройшли спеціальні тренінги.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 3 березня: «Групу комунікації (перемовників), до якої увійшли десятеро правоохоронців, створено в рамках реалізації пілотного проекту Національної поліції України для впровадження європейських стандартів у сфері забезпечення публічного порядку під час масових акцій та зібрань. До складу цих груп увійшли найбільш досвідчені працівники управління превентивної діяльності, патрульної поліції, відділів поліції Львова та батальйону поліції особливого призначення, які пройшли спеціальні тренінги».

У поліції пояснили: «На переговірників покладені обов'язки постійного моніторингу оперативної обстановки на території області, зокрема збору інформації щодо запланованих заходів, оцінки ступеня ризику (звичайний або підвищений), а також взаємодія з організаторами масових акцій. Ідея, що лежить в основі роботи груп комунікації, базується на тому, що під час масових заходів співробітники поліції підтримують контакт з людьми, пояснюючи їм права і обов'язки учасників масового заходу».

«Таким чином поліцейські встановлюють діалог з громадянами, що значно знижує ризик ескалації насильства і провокаційних дій в натовпі. Якщо протистояння все ж трапляється, то поліцейські-перемовники оперативно реагують на нього, щоб не допустити порушень громадського порядку та сутичок», – повідомили також у поліції.

А начальник Львівського обласного управління поліції, генерал поліції третього рангу Валерій Середа, наголосив: «Працівники групи комунікації у грудні минулого року пройшли спеціальний тренінг,  організований спеціалістами Національної поліції України спільно з представниками Консультативної Місії Європейського союзу в Україні та поліцейськими з Республіки Чехія. І головна наша мета - створити успішний діалог між поліцією і громадянами та запобігати сутичкам під час масових заходів – зараз це дуже актуально. Такі поліцейські групи працюють у багатьох країнах Європи і є дуже ефективними».

Про це повідомили сьогодні, 3 березня, у Львівському обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу