10 батальйонів ЗСУ отримають 2,5 тисячі приладів нічного бачення зі США

17:15 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 741


Фото: mil.gov.ua

Начальник Генштабу Віктор Муженко запевнив: «Чергова допомога від США буде ще одним кроком у підвищенні спроможностей Збройних Сил України».

Начальник Генерального штабу й Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко, повідомив сьогодні, 14 лютого, під час церемонії передачі Україні 2,5 тисячі приладів нічного бачення американського виробництва на загальну суму п’ять мільйонів 800 тисяч доларів: «Чергова допомога від США – 2,5 тисячі приладів нічного бачення, буде ще одним кроком у підвищенні спроможностей Збройних Сил України. Це, як мінімум, ще 10 батальйонів, які будуть повністю оснащені приладами нічного бачення, і будуть підготовлені до ведення бойових дій в ночі. Попередній розподіл цього обладнання проведено, і воно вже найближчим часом поступить у війська»

Віктор Муженко подякував уряду й народу Сполучених Штатів за допомогу в нелегкі часи, коли Україна відстоює свою незалежність і територіальну цілісність, а також запевнив: «Сполучені Штати – це стратегічний партнер України. В загальних обсягах матеріальної допомоги, яка була надана Збройним Силам України, допомога від США складає близько 90 відсотків».

Начальник Генштабу уточнив: «Мова йде про різне обладнання, включаючи засоби контрбатарейної боротьби, безпілотні літальні комплекси, броньовані та санітарні автомобілі. Не менш важливою є дорадча допомога, яку Сполучені Штати надають у розвитку та реформуванні Збройних Сил України на всіх рівнях – відстратегічного до тактичного, в організації тренувань українських військовослужбовців, що підвищує їх рівень підготовки та рятує їхні життя».

Сертифікат на передачу згаданого обладнання у присутності журналістів та громадськості українській стороні передала Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, яка наголосила: «Прибори нічного бачення є лише невеликою частиною із загального обсягу оборонної допомоги у 850 мільйонів доларів, яку США надали Україні з 2014 року. США дотримуються зобов’язання допомогти Україні захистити державний суверенітет та територіальну цілісність. Це допоможе Україні на шляху до спільних цілей – розбудови міцних, спроможних та сумісних з НАТО Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 14 лютого, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:10 15 серпня 2018 р.

На Львівщині ремонтують дорогу «Славське-Вигода»

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львывської ОДА Роман Кокотайло запевнив: «Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування С141515 «Славське-Вигода» в Сколівському районі».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 459

17:40 15 серпня 2018 р.

У Львові перекриють рух транспорту на вулиці Збоїща

У зв’язку з облаштуванням зовнішніх мереж водопостачання й каналізації на ділянці вулиці Збоїща від вулиці Берестяна до вулиці Чигиринської, у четвер, 16 серпня, з дев’ятої години ранку до 22-ї години вересня буде перекрито рух транспортних засобів на цій ділянці дороги.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 372