1 травня в Україні подорожчають на 19,5% послуги пошти

16:12 7 квітня 2015 р.


Фото: mydim.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердила нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила на своєму черговому засіданні, яке відбулося 7 квітня, нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Наразі універсальні послуги поштового зв’язку надаються УДППЗ «Укрпошта» із застосуванням Граничних тарифів, затверджених рішенням НКРЗІ від 06.08.2013 № 506. 

Рішенням НКРЗІ передбачено збільшення розміру тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України, зокрема на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень – в середньому на 19,5 відсотка. Підставою для перегляду граничних тарифів є зростання собівартості послуг, зокрема цін на паливно-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, ставок орендної плати тощо.

Очікується, що унаслідок перегляду граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку зростуть надходження до державного та місцевих бюджетів, обов’язкові платежі до Пенсійного фонду тощо. Прийняте НКРЗІ рішення в установленому порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, після чого набуде чинності з 1 травня 2015 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Про це повідомляється сьогодні, 7 квітня, на сайті прес-служби НКРЗІ.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу