1 травня в Україні подорожчають на 19,5% послуги пошти

16:12 7 квітня 2015 р.


Фото: mydim.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердила нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила на своєму черговому засіданні, яке відбулося 7 квітня, нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Наразі універсальні послуги поштового зв’язку надаються УДППЗ «Укрпошта» із застосуванням Граничних тарифів, затверджених рішенням НКРЗІ від 06.08.2013 № 506. 

Рішенням НКРЗІ передбачено збільшення розміру тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України, зокрема на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень – в середньому на 19,5 відсотка. Підставою для перегляду граничних тарифів є зростання собівартості послуг, зокрема цін на паливно-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, ставок орендної плати тощо.

Очікується, що унаслідок перегляду граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку зростуть надходження до державного та місцевих бюджетів, обов’язкові платежі до Пенсійного фонду тощо. Прийняте НКРЗІ рішення в установленому порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, після чого набуде чинності з 1 травня 2015 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Про це повідомляється сьогодні, 7 квітня, на сайті прес-служби НКРЗІ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу