Збірна Львівщини змагатиметься у фіналі Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді.

12:30 23 вересня 2015 р.


Фото: mil.gov.ua

23-27 вересня на базі Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова Державного університету телекомунікацій відбудеться фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

«В урочистому відкритті фінальних змагань Спартакіади, яке заплановано на 24 вересня о 12.00, візьмуть участь міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник міністра оборони України – керівник апарату Павло Мехед та керівництво Житомирської області. Загалом Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді проводиться трьома етапами: перший етап – у містах та районах області, другий етап – обласні змагання, третій етап – всеукраїнський фінал», – повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«Обласні змагання спартакіади серед допризовної молоді Львівщини відбулися 21-22 березня у місті Львові. Переможцем змагань серед допризовної молоді виявилася команда Сихівського району міста Львова, друге місце виборола команда з міста Стрия, трете – у юнаків Яворівського району. Відтак з числа учасників, котрі показали кращі результати, було сформовано збірну команду Львівської області для участі у фінальних змаганнях у місті Житомирі.

Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді проводиться з таких видів змагань: 1) біг на 100 метрів; 2) біг на 3000 метрів; 3) підтягування на перекладині; 4) плавання на дистанції 50 метрів; 5) метання гранати Ф-1 на дальність; 6) кульова стрільба; 7) подолання смуги перешкод (ЗКВ – загальна контрольна вправа).

Розклад проведення фінальних змагань Спартакіади:

23 вересня – день приїзду команд на змагання, робота суддівської колегії;

24 вересня – урочисте відкриття змагань, біг на 100 м, підтягування на перекладині;

25 вересня – стрільба, подолання смуги перешкод;

26 вересня – метання гранати Ф-1 (600 гр.) на дальність, плавання на 50 м;

27 вересня – біг на 3000 м, закриття змагань, нагородження переможців змагань. День від'їзду».

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу