Збірна Львівщини виборола перше місце на турнірі «Lviv judo open 2016»

11:50 2 листопада 2016 р.

Фото до новини

У манежі навчально-спортивної бази Міноборони змагалися 648 спортсменів з 20 регіонів України й Білорусі.

Як повідомили сьогодні, 2 листопада, в прес-службі обласної державної адміністрації, в манежі навчально-спортивної бази Міноборони України у Львові завершився вже 21-й наймасовіший турнір з дзюдо національного рівня з дзюдо – «Lviv judo open 2016». А перше місце в загальному заліку виборола на цих змаганнях збірна Львівської області 

Участь у цьогорічному турнірі взяли 648 спортсменів різних вікових груп з 20 регіонів України (46 команд). Вперше учасниками змагань стали представники спортивних клубів з Республіки Білорусь.

Під час урочистої церемонії відкриття начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, перший заступник голови відлуння НОК України у Львівській області Юрій Майборода з нагоди відзначення всесвітнього дня дзюдо вручив почесні відзнаки старшому тренеру-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Богатир» Тетяні Гавриловій (Львів) та секретареві Федерації дзюдо України Наталії Рєдькіній (Київ). За словами організаторів, особливу увагу на «Lviv judo open» приділили змаганням в дитячих категоріях. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп вручили пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

Орг.анізаторами ХХІ відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «Lviv judo open 2016» виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, львівська дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області та інші.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини