«Заборони», за «порушення» яких покарано «Арену Львів», зникли зі сайту FARE

09:53 10 жовтня 2013 р.

«Мова йде про системну і планомірну дискредитацію України».

Народний депутат із парламентської фракції ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко стверджує в коментарі інформаційній агенції «Українські Національні Новини», що «організація FARE («Футбол проти расизму в Європі» ), яка допомагає ФІФА боротися проти проявів расизму і нацизму, вчасно зрозуміла, що втрапила в міжнародний скандал, коли оштрафувала Україну за символіку ОУН-УПА на матчі Україна-Сан-Марино».

«Немає цієї брошури (в якій прописані расистські банери. – Ред.), FARE не визнає, що вона існувала. Вони зараз видалили цю брошуру зі свого сайту і говорять, що такої брошури не існує. Хоча скрін-шоти справді є і ця брошура нібито була, але насправді FARE видалила цю брошуру не даремно. Вони розуміють, що вони вляпалися в міжнародний скандал і тут питання вже не футбольне, а політичне. Мова йде про системну і планомірну дискредитацію України», - повідомив також Ігор Мірошниченко.

Як інформував «Щоденний Львів», народний депутат із парламентської фракції ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко запевняє, що футбольні функціонери з Європи та України визнали, що червоно-чорні прапори й портрети Сепана Бандери та Романа Шухевича не є забороненими.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

16:24 12 жовтня 2021 р.

П'ять автобусних і два тролейбусних маршрутів у Львові перевозитимуть уболівальників до першої години ночі

Через сьогоднішній матч національної збірної України у Львові з командою Боснії та Герцеговини до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу