«Волинь» просить не призначати на її матч львівського арбітра

14:45 24 листопада 2016 р.

Луцький футбольний клуб наголосив у листі до ФФУ, що він веде боротьбу в турнірній таблиці з «Карпатами».

У суботу, 26 листопада, «Волинь» прийматиме у Луцьку київське «Динамо». Комітет арбітрів Федерації футбола України призначив на цей поєдинок суддівську бригаду на чолі з Юрієм Грисьо.

Відтак, луцький футбольний клуб «Волинь» надіслала листа куратору суддівського корпусу в Україні, де просить змінити головного арбітра. У її листі також зазначено: «Дана особа в поточному чемпіонаті двічі перетиналася з нашою головною командою і обидва рази арбітраж був упередженим щодо ФК «Волинь». В минулому чемпіонаті саме Ю.Я. Грисьо був арбітром матчу «Динамо» – «Волинь і вже в першому таймі вилучив нашого гравця»

Луцький футбольний клуб також наголосив у листі до ФФУ: «Крім того, Ю.Я. Грисьо є львів’янином, а саме з клубом з його міста ФК «Волинь» на даний момент веде боротьбу в турнірній таблиці. В зв’язку з цим, щоб не виникало суперечок під час та після матчу, щоб уникнути упередженості з боку арбітра Ю.Я. Грисьо, ФК «Волинь» просить замінити головного арбітра матчу 16 туру Чемпіонату України з футболу сезону 2016-2017 років «Волинь» – «Динамо».

Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, в інтернет-виданні «UA-Футбол».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини