Власниками львівських «Карпат» можуть стати німецькі інвестори, – ЗМІ

23:14 29 грудня 2015 р.


Фото: nashaliga.com.ua

За неофіційними даними, переговори потенційних інвесторів та власників львівського клубу вже увійшли в завершальну стадію.

«Новим власником львівського клубу можуть стати німецькі інвестори, які раніше вже вели переговори з Петром Димінським, а пізніше – хотіли придбати «Говерлу», – повідомили сьогодні, 29 грудня, спортивні журналісти, які також розповіли:

«Однак після відмови нинішніх власників ужгородського клубу від переїзду до Львова (а саме цей момент був ключовим у переговорах) і, як результат, від продажу клубу, німецькі бізнесмени повернулися до варіанту з «Карпатами». За неофіційними даними, переговори потенційних інвесторів та власників львівського клубу вже увійшли в завершальну стадію.

Якщо «Карпати» змінять власника, то новим головним тренером «біло-зелених» стане Олег Лужний, який і повезе команду на зимові збори.  Щоправда, ставити крапку в цій історії ще рано.

По-перше, перша спроба німецьких інвесторів придбати клуб успіхом не увінчалася. По-друге, остаточне рішення про продаж клубу буде приймати Петро Димінський».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в інтернет-виданні «Мatchday.ua». Втім, спортивні журналісти розповіли також у вівторок:

«Екс-капітан збірної України Олег Лужний прокоментував на прохання інтернет-видання «Футбол 24» інформацію про те, що він стане майбутнім тренером львівських «Карпат», а клуб викупить німецька компанія:

– Олеже Романовичу, зараз усі пишуть про вас і «Карпати». Чи чули таку новину? Як її прокоментуєте?

– Що-що пишуть?

– Німецька компанія, начебто, купує «Карпати» в Петра Димінського, а ви повинні очолити команду і повезти її на зимові тренувальні збори.

– Перший раз таке чую. Чесно. 

– Раніше вас пов'язували із «Говерлою», яку мали перебазувати до Львова...

– Так, було таке. (Після паузи). Не знаю, чи це нісенітниця, але я принаймні вперше про це чую. 

– Якщо б вам запропонували очолити «Карпати», ви б погодилися?

– Знаєте, є багато нюансів, перш ніж погодитися. Що за організація, що вона хоче робити з командою. Якби були серйозні завдання (тим паче, що я сам – зі Львова), то звичайно, що я б повернувся. Тим більше, якщо б ставили завдання підняти команду в Лігу чемпіонів, Лігу Європи, – то чому б ні? Із задоволенням – до себе додому.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в інтернет-виданні «Футбол 24».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу