Відкритий шаховий фестиваль розпочався у Львові вчотирнадцяте

11:48 30 листопада 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівської обласної шахової федерації в інтернет-мережі «Facebook»

ХІV відкритий шаховий фестиваль, присвячений пам’яті видатного організатора спортивного руху Львівщини Михайла Василишина, триватиме до 7 грудня.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в четвер: «29 листопада стартував ХІV відкритий шаховий фестиваль, присвячений пам’яті видатного організатора спортивного руху Львівщини Михайла Василишина. Під час урочистої церемонії відкриття змагань шахістів п’яти країн вітали заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, представники обласної федерації шахів, донька Михайла Василишина та інші почесні гості».

«У програмі фестивалю відбудеться два колових змагання, в кожному з яких десятеро учасників змагатимуться за можливість виконання титулу міжнародного гросмейстера та міжнародного майстра. В гросмейстерському турнірі беруть участь міжнародні гросмейстери Назар Фірман, Мілан Пахер та В’ячеслав Захарцов та ще сім шахістів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Прикрашати інший чоловічий турнір з нормативом міжнародного майстра будуть дві чарівні львівські шахістки Віта Криворучко та Анастасія Гуцко. Ці шахістки мають звання гросмейстера серед жінок, але позмагаються за виконання чоловічих нормативів. Також змагатимуться досвідчені львівські майстри Володимир Грабінський та Ігор Нестер. Свій досвідом вони ділитимуться із школярами Данилом Мосесовим та Мар’яном Кириченко. Шаховий фестиваль триватиме до 7 грудня», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів