Ветерани «Карпат» перемогли динамівських ровесників

13:27 14 грудня 2019 р.

Фото до новини

Ветерани київського «Динамо» та львівських «Карпат» вшанували пам'ять трагічно загиблого експівзахисника збірної України Андрія Гусіна, якому днями могло виповнитися 47.

Його життя трагічно обірвалося 17-го вересня 2014 року на автодромі «Чайка». Вже більше п’яти років з нами немає цієї світлої людини та справжнього друга, але пам'ять про нього живе, свідченням чого став чудово проведений матч, участь в якому взяли головні команди в кар'єрі Андрія – ветерани ФК «Динамо» (Київ) та ветерани ФК «Карпати» (Львів) 90-х-2000-х років, повідомив інформцентр ФК "Карпати".

За «Карпати» на поле вийшли: Богдан Стронціцький, Володимир Уштан, Іван Павлюх, Володимир Шеремета, Андрій Сапуга, Володимир Вільчинський, Віталій Шумський, Михайло Гурка, Юрій Кудінов, Андрій Покладок, Олег Гарас, Борис Платонов, Сергій Євглевський, Руслан Домніцак.

Тренери: Володимир Журавчак та Олег Бойчишин.

Під динамівськими кольорами у зустрічі взяли участь: Віталій Рева, Сергій Беженар, Владислав Ващук, Юрій Грицина, Юрій Дмитрулін, Василь Кардаш, Ігор Костюк, Віктор Мороз, Сергій Процюк, Сергій Федоров, Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, Іван Яремчук. Також біло-сині футболки одягли сини Андрія Гусіна – Андрій та Іван.

Тренери команди: Андрій Біба та Володимир Мунтян.

Перший м’яч у зустрічі після чудової комбінації забив Андрій Гусін-молодший, а подвоїв перевагу динамівців Ігор Костюк. Проте дуже скоро «Карпати» скоротили відставання у рахунку – стрімку атаку влучним ударом завершив Віталій Шумський. А ще через кілька хвилин рахунок зрівняв Андрій Покладок.

У другому таймі гості своїми моментами скористалися ліпше. Спочатку сильним ударом львів’ян вивів уперед Михайло Гурка. А через кілька хвилин ще один м’яч у порожні ворота забив Юрій Кудінов. Рахунок  4:2 на користь карпатівців.

Нагадаємо. що у національному чемпіонаті львівські "Карпати" лише на 10-му місці, а київське "Динамо" -  на 2-му.  Завтра "Карпати" зіграють у Полтаві з "Ворсклою".