Важкоатлети виборюватимуть у Львові Кубок Короля

13:15 25 січня 2019 р.


Фото: noc.lviv.ua

1 лютого о 17:15 у Львові розпочнуть виборювати відкритий Кубок з важкої атлетики пам’яті олімпійського чемпіона Петра Короля.

Про це повідомили у львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України, де також розповіли: «Юнаки змагатимуться у чотирьох вікових групах –  до 13, 15, 17 та 20 років, а дівчата – в одній – до 18 років. Місце проведення змагань – база Львівського національнального університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького, спортзал СК «Епіцентр» (Пасічна, 50)».

«У п’ятницю, 1 лютого, змагання розпочнуться о 17:15, у суботу, 2 лютого, – о 10:00, у неділю, 3 лютого, –  об 11:00 Серед юнаків кожної вікової групи нагородять по 10 спортсменів, які наберуть найбільшу кількість очок, серед дівчат відзначать також десятьох кращих. Кубок Петра Короля отримають переможці кожної вікової групи», – поінформували також у львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України.

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу