До Львова прибули учасники навколосвітього велотуру (відео, оновлено)

11:45 12 липня 2016 р.


Фото: Gazeta.ua

У навколосвітньому велотурі за Україну та світ без сиріт беруть участь 50 дітей.

11 липня центром Львова проїхали близько півсотні велосипедистів в рамках навколосвітнього велотуру «Україна та світ без сиріт». Впродовж 11-13 липня у Львові проходить велотур з метою популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та допомоги знедоленим дітям. Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація «Україна без сиріт».

Прийомні діти із своїми сім'ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій уже проїхали на велосипедах через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк і Червоноград до Львова, а далі їхній шлях пролягатиме через Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію та Німеччину. Скрізь учасників заходу зустрічає керівництво міста та області та всіляко сприяють та підтримують організаторів

16-річний Олександр, який вперше бере участь у навколосвітньому велопробізі, розповів: «Я давно займаюся велоспортом, щоправда, не професійно. За день ми долаємо кілька десятків кілометрів. Найважче їхати у спеку, але організатори пильно слідкують аби ми не перевтомлювалися і не перегрівалася. З нетерпінням чекаємо, коли перетнемо кордон і будемо у Європі. Кажуть, там кращі дороги. Важко їздити по Львову – тут сама бруківка і трамвайні колії».

13 липня учасники вирушать зі Львова до кодону України з Польщею (Рава-Руська – Гребенне) через села Великі Грибовичі й Великий Дорошів, селище Куликів, села Перемивки й Сопошин, Жовкву, села Воля-Висоцька і Добросин та Рава-Руську. Про це повідомили в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua», де також опублікували фоторепортаж з місця події.

Раніше в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили :

«У понеділок, 11 липня, у сквері біля пам’ятника В’ячеславові Чорноволу, групу учасників навколосвітнього велотуру «Україна та світ без сиріт» зустріло керівництво області, а також мешканці та гості міста Львова. Уже 13 липня учасники велотуру вирушать зі Львова у країни Європи», –

«Близько 40 учасників, серед яких є прийомні діти із своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі  до проблем українських дітей-сиріт люди, уже проїхали на велосипедах через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк і Червоноград до Львова, а далі їхній шлях пролягатиме через Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію та Німеччину. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний зазначив: «Дуже приємно, що стільки молодих людей взяли участь у цьому велотурі. Дякуємо за те, що за допомогою цієї ініціативи ви привертаєте увагу до проблем українських дітей-сиріт та вихованців інтернатів. Адже проблеми сирітства і безпритульних людей – це не лише відповідальність чиновників або соціальних служб, а й спільне завдання громади».

Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація «Україна без сиріт».  Варто зазначити, що велотур відбувається за активної участі та підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби». 

Натомість у прес-службі Львівської міськрадирозповіли:

«Сьогодні, 11 липня, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, у межах навколосвітнього велотуру за Україну та світ без сиріт, проїжджали через площу Ринок. Міський голова зазначив під час зустрічі з дітьми перед головним входом у Ратушу: «Мені дуже приємно, що, їдучи по різних країнах світу, ви будете нести правду про Україну і будете розвивати здоровий спосіб життя і всіх закликати до нього. Насправді, всі діти однакові і їх всіх треба однаково любити. Тому маю дуже велику повагу і пошану до тих людей, які частину свого серця віддають дітям, і роблять це кожного дня не на словах, а ділами».

Міський голова Андрій Садовий подарував дітям путівники по місту Львову. Нагадаємо, впродовж 11-13 липня у Львові відбувається навколосвітній велотур за Україну та світ без сиріт з метою популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та допомоги знедоленим дітям. У рамках проекту 50 дітей відвідають Львів. Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація «Україна без сиріт».

dailylviv.com

До теми

23:43 4 березня 2021 р.

Веслувальна база «Добротвір» стала олімпійською

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу