У неділю у Львові, через марафон, до обіду зупинять транспортний рух

12:56 2 листопада 2016 р.

Фото до новини

Окремі автобуси в неділю, 6 листопада, почнуть курсувати після 14.00. А деякі маршрути трамваїв, тролейбусів та автобусів з 8.00 до 14.00 буде змінено або скорочено.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 2 листопада, під час прес-конференції на тему: «Проведення масштабної бігової події – першого півмарафону у Львові – «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Ігор Собенко.

- Схема цього пробігу така, що зачіпає майже всі маршрути громадського транспорту. Тому ми змушені деякі маршрути просто не випускати до обіду, тому що значна частина цих маршрутів накладається на маршрут марафону, - каже він.

Отож, трамвай №1 буде курсувати від аквапарку до площі Соборної, №2 – від Пасічної до Мушака, № 5 – від Торф’яної до аквапарку, № 6 – від залізничного вокзалу до вулиці Миколайчука, №7 – від Торф’яної до Шевченка та №10 – від залізничного вокзалу до Городоцької. Тролейбус № 13 матиме кінцеву зупинку біля ТЦ «Форум» вже з вечора суботи, 5 листопада, і до закінчення марафону.

Автобуси №№ 48, 50 та 53 почнуть працювати аж у другій половині дня в неділю, після 14.00.

Автобус маршруту № 33 їхатиме від ринку «Південний» до Окружної, №7 буде об’їжджати марафон по Кульпарківській, Клепарівській, Шпитальній Під Дубом, №25 поїде по Кульпарківській на Городоцьку вулицею Клепарівською, №8 – з Брюховичів до кільця біль Шевченківської райадміністрацї, №№ 3а та 4а доїжджатимуть тільки до Стрийського ринку, №1а – від Галицького перехрестя до площі Різні, № 45 – від Пулюя до Сахарова, №№ 37 та 46 – з Сихова до площі Митної. Також усі автобусні маршрути з Винників, №№ 29 та 5а, зупинятимуться на площі Митній.

- Водночас, ми сподіваємося, що будуть ситуативні перекриття вулиць. Тобто, якщо колона марафонців вже пройде якусь певну дистанцію, то поліція зможе пропускати автобуси далі, - каже Ігор Собенко.

Усі можливі зміни в маршрутах громадського транспорту ще будуть доопрацьовані. І вже після 14.00 6 листопада місто повернеться у звичний режим пересування.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини