У Львові змагатимуться понад 900 кращих танцювальних пар України

15:40 18 листопада 2016 р.


Фото: dlab.com.ua

19 та 20 листопада у спортивному клубі «Грація» на вулиці Щирецькій відбудуться Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Відкритий кубок Львова 2016».

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, в прес-службі міськради. У ній також поінформували, що турнір «Відкритий кубок Львова 2016» організували обласний осередок Асоціації спортивного танцю України, Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю Львова, Клуб спортивного танцю «Аеліта» і  управління молоді, сім’ї та спорту.

Зокрема, 19 листопада о 10:00 на вулиці Щирецькій стартують змагання танцювальних пар основних категорій,  а 20 листопада об 11:00 – початкових класів. Організатор змагань Юрій Прочко зазначив: «Вже багато років поспіль ми проводимо змагання, на які з’їжджаються провідні спортсмени України, а також гості з-за кордону, зокрема Польщі, Молдови,  Італії. Для оцінювання майстерності танцюристів запрошено висококваліфікованих суддів як вищої, так і міжнародної категорії. Об’єктивне суддівство і рівень організації змагань є двома найважливішими факторами для учасників при виборі турніру, оскільки дозволяють танцювальним парам якнайкраще продемонструвати свою майстерність та отримати об’єктивний результат. Ми раді, що нам ці два фактори вдається забезпечити на найкращому рівні, про що насамперед свідчить популярність турніру серед учасників, адже ми очікуємо понад 900 пар».

dailylviv.com

До теми

21:22 28 липня 2021 р.

Гірські гонки та класичне ралі на Львівщині: понад 30 екіпажів візьмуть участь у кожному виді змагань

У вересні на Львівщині планують провести етапи чемпіонатів України з гірських гонок та класичного ралі. Змагання, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, проводить Галицький автомобільний клуб.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу