У Львові завершився «Меморіал Василишина»

17:05 9 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Відкритий фестиваль провели в пам’ять про багаторічного керівника львівського спорту.

«У вівторок, 8 грудня, у Львові завершився ХІІ відкритий шаховий фестиваль «Меморіал Михайла Василишина», який цьогоріч зібрав 30 провідних шахістів з України, Туреччини, Польщі, Індії та Росії», – повідомили сьогодні, 9 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У програмі фестивалю відбулося три колових турніри, переможцями яких виявились українці. А у змаганнях серед юнаків усі призові місця посіли винятково шахісти зі Львова.

Зокрема, серед чоловіків у турнірі з можливістю виконання нормативу міжнародного гросмейстера призерами стали: Андрій Островський (Дніпропетровськ) – перше місце, Дастан Мухамед-Батухан (Туреччина) – друге місце, В’ячеслав Захарцов (Росія) – третє. А в турнірі з виконання нормативу міжнародного майстра перше місце посів Віктор Скляров (Київ), друге та третє п’єдестали розділили шахісти із Туреччини  Серкан Сойсал та Меліх Юртсевен. Серед юнаків призові медалі зібрали: перше місце – Роман Дмитрів (Львів), друге – Михайло Сеньків (Львів), третє – Ігор Федак (Львів).

Серед учасників «Меморіалу Михайла Василишина» були четверо міжнародних гросмейстерів, семеро міжнародних майстрів, шестеро майстрів ФІДЕ та три кандидатів у майстри спорту з шахів. Організаторами турніру виступили управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація шахів.

Цей відкритий шаховий фестиваль з 2003 року відбувається у пам’ять про багаторічного керівника львівського спорту, одного з очільників відділення Національного Олімпійського комітету України Львівської області Михайла Павловича Василишина. Він був майстром спорту з вільної боротьби, але надзвичайно любив шахи та присвячував їм свій вільний час. Львівським шахістам Михайло Павлович завжди віддавав багато уваги і підтримки».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу