У Львові запланували створити шість басейнів

15:00 6 листопада 2019 р.

  • 0
  • 1332


Фото: city-adm.lviv.ua

У навчальних закладах Львова – тільки 28 басейнів

У Львівській міськраді повідомили в середу, 6 листопада: «Наступного року в різних мікрорайонах Львова можуть розпочати будувати шість нових басейнів. Така ініціатива приурочена 200-літтю плавання в місті».

Міський голова Андрій Садовий зазначив: «Ми напрацювали низку ділянок, на яких можемо планувати створення нових басейнів. Тому маю прохання, щоб Галина Слічна спільно з головним архітектором міста Антоном Коломєйцевим пропрацювали їх і презентували отримані напрацювання. Я б дуже хотів, щоб ми визначили по кожній ділянці дорожню карту: чи робимо це в партнерстві, чи підтримуємо забудовника, який хоче збудувати басейн і використовувати його зі сьомої до дев’ятої години ранку, а потім з 17.00 до 21.00 чи 22.00, а в інший час там займатимуться наші діти. Чи, можливо, якийсь басейн треба нам як місту збудувати самостійно, бюджетним коштом».

«Андрій Садовий також акцентував на тому, що місто готове докласти всіх зусиль, аби відновити роботу спорткомплексу «Динамо» на вулиці Стуса. Однак, для цього потрібна згода його керівництва та профільного міністерства, яке опікується закладом», – поінформували також у міськраді.

«У навчальних закладах міста нараховується 28 басейнів. 24 із них – у школах, а чотири – у дитсадках. Серед цих басейнів 19 – діючі, а дев’ять потребують капітального ремонту. Із них в ремонті – три басейни у школах №86, №29 та №72», – розповіли також у міськраді.

«Окрім цього, попередніми роками виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт чотирьох басейнів – у ПШ «Первоцвіт», ліцеї імені Івана Пулюя, СЗШ №43 та ДНЗ №57. Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько дев’яти мільйонів гривень. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено орієнтовно 2,4 млн. гривень – для ремонту басейнів у школах №86, №29 та №72», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:48 11 листопада 2019 р.

У Львові буде кваліфікаційний матч футбольних молодіжних збірних України й Данії

15 листопада о 18.30 на стадіоні «Арена Львів» розпочнеться кваліфікаційний матч чемпіонату Європи 2021 між молодіжними збірними командами України та Данії.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 471

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу