У Львові визначилися щодо кращого спортсмена області

13:15 3 жовтня 2019 р.

Фото до новини

Кращим спортсменом Львівщини у вересні став Павло Коростильов.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Заслуженого майстра спорту Павла Коростильова визнали найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня. Під час чемпіонату Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї, який нещодавно завершився в Італії, Павло Коростильов виборов вісім медалей – три золотих, чоири срібних і бронзову».

«Павло переміг у стрільбі зі стандартного пістолета на 25-метровій дистанції у особистій першості, у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 50 метрів і з револьвера на 25 метрів, здобув «срібло» у стрільбі з револьвера (особисто), у стрільбі зі стандартного пістолета на 25 і 50 метрів серед змішаних команд разом з Оленою Костевич (Чернігів) і Оксаною Камінською (Рівне) та у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 25 метрів. У швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів у Павла Коростильова третє командне місце», – поінформували також в облдержадміністрації.