У Львові відкриють п’ять нових спортмайданчиків

15:50 12 червня 2019 р.

  • 0
  • 459


Фото: city-adm.lviv.ua

У різних районах Львова активно створюють нові спортивні майданчики.

Про це повідомили в середу, 12 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: « На вулиці Хоткевича, 40-44 вже зданий в експлуатацію спортивний майданчик з вуличними тренажерами та місцями для воркауту. Вартість такої спортивної зони – близько 800 тисяч гривень».

«До кінця липня планується відкриття п’ять нових спортивних зон у Львові. Зокрема, на вулиці Винниченка, 4 – скейт-майданчик (вартість –1,5 млн. гривень), на вулиці Винниченка, 4 – баскетбольний майданчик з полівеніловим покриттям, трибунами, вуличними тренажерами (вартість – 2,9 млн. гривень) на вулиці Марка Вовчка, 3 – мультифункційний майданчик з вуличними тренажерами, зоною для «Street Workout», полем для гри у футбол та баскетбол з поліуретановим покриттям (вартість – 2,3 млн. гривень, на вулиці Ковельській, 67 – міні-футбольний майданчик з штучним покриттям (вартість – 1,5 млн. гривень, на вулиці Медової Печери, 7-9 – міні-футбольний майданчик з штучним покриттям (вартість: 2,3 млн. гривень). Окрім цього скоро будуть стартувати роботи з облаштування мультифункційного майданчика із зоною для баскетболу, футболу, воркауту, з вуличними тренажерами на вулиці Тракт Гринянський, 147)», – поінформували також у міськраді.

Директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій зазначив: «Зараз розробляється проектно-кошторисна документація на такі спортивні майданчики: міні-футбольний майданчик з вуличними тренажерами та зоною для воркауту на вулиці Шевченка, 360, мультифункційний майданчик з резиновим покриттям із зоною для баскетболу, міні-футболу, воркауту, вуличними тренажерами на вулиці Тролейбусній, 2, великий мультифункційний майданчик на вулиці Величковського, 16-18, спортивний комплекс із тенісними кортами з міні-футбольним майданчиком на вулиці Йосипа Сліпого, 33. Також розробляється проектно-кошторисна документація на масштабну реконструкцію спортивного комплексу на вулиці Кастелівка, 8».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

19 львівських випускників отримали 200 балів ЗНО

На Львівщині прорвало каналізаційну трубу скотобійні

Веслувальники зі Львівщини вибороли нагороди чемпіонату України

На Львівщині зафіксували 50 порушень митних правил

У Львові відбудеться слухання щодо недопущення нових забудов

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ В Україні норкові ферми ліпші, ніж у Польщі і Данії

Рубрика: Економіка

Європейська солідарність: ідеологія і завдання

Рубрика: Політика

Презентація опалювального обладнання Auer

Рубрика: Економіка

Про чоловіків: Комарек і Винничук

Рубрика: Культура

Будівництво норкової ферми у Бродівському районі

Рубрика: Політика

Всі відео розділу