У Львові відбудеться регіональний турнір «Ігри Героїв»

10:10 12 листопада 2016 р.

У Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення регіонального турніру «Ігри Героїв».

Про це повідомили сьогодні, 12 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також поінформували, що очолив нараду голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. У засіданні також взяли участь представники Збройних Сил України та інших силових структур.

Зокрема, проведення змагань з кросфіту для поранених воїнів АТО, а також цивільних осіб з інвалідністю запланували на 19 листопада у тренувальному комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Збройних Сил України. Під час наради обговорювалися питання формату проведення змагань, безпеки учасників та глядачів, забезпечення медичного супроводу, а також інформаційної підтримки. Планується, що у Львові у регіональному турнірі з функціонального багатоборства візьмуть участь близько 25 спортсменів з різних областей України, включаючи 13 представників Львівщини.

Ці змагання організовує громадська організація «Інвалідів-воїнів АТО «Пульс життя» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Причому у Львові відбудеться вже п’ятий етап змагань у рамках проекту «Ігри Героїв». Подібні заходи пройшли у Києві, Харкові, Дніпрі та Миколаєві. Активну участь в інформаційному супроводі «Ігор Героїв» здійснює Управління комунікацій та преси міністерства оброни України, яке й надалі приділятиме значну увагу ветеранам — учасникам АТО.

Головна мета «Ігор Героїв» – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація поранених воїнів, соціальна адаптація людей з інвалідністю, популяризація спортивного руху як засобу їх соціалізації. Учасники турніру своїм прикладом показуватимуть іншим людям з інвалідністю, що їм під силу жити повноцінним активним життям, не занепадати духом та підтримувати себе у фізичній формі. Також в планах організаторів проекту – долучитися до міжнародних змагань «Ігри поранених атлетів», в яких беруть участь ті, хто пережив ампутацію кінцівок внаслідок війни, в результаті хвороби або через автомобільну аварію.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини