У Львові відбудеться міжнародний турнір боксерів

15:00 8 жовтня 2019 р.


Фото: noc.lviv.ua

Другий міжнародний турнір з боксу «Lviv Boxing Cup 2019» триватиме на базі легкоатлетичного манежу навчально- спортивної бази літніх видів спорту СКА на вулиці Клепарівська, 39а з 8 до 12 жовтня.

Про це повідомили у Львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України, де також розповіли: «Турнір класу «А» внесений до офіційного календаря АІВА. Започаткований у Львові 2018 року. Перший турнір відбувся у форматі матчевої зустрічі, в якій взяли участь збірні команди Куби, Польщі, Білорусі та України.

«Цього ж року  «Lviv Boxing Сир» буде проводитися за олімпійською системою. 10 команд вже підтвердили свою участь. Серед них – збірна Куби, представлена, зі слів тренера Карлоса Бетанзоса третіми і другими номерами збірної», – поінформували також в обласному відділенні НОК.

«Lviv Boxing Сир» – рейтинговий турнір, переможцям якого буде присвоєно звання майстер спорту міжнародного класу, а ті, що посядуть друге і третє місця, стануть майстрами спорту. До участі допускаються боксери 1979-2000 років народження, які мають спортивну кваліфікацію не нижче КМС. Змагання особисто-командні, проводяться за діючими правилами АІВА з вибуттям спортсменів після першої поразки у восьми вагових категоріях», – повідомили також в обласному відділенні НОК.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу