У Львові відбудеться відкритий всеукраїнський турнір дзюдоїстів

10:36 23 жовтня 2015 р.


Фото: sport-oda.lviv.ua

У Палаці спорту «Україна» на вулиці Мельника, 18 змагатимуться 726 кращих юних дзюдоїстів з 18 областей нашої країни.

«До Львова на вихідні приїдуть позмагатися за нагороди та титул переможця «lviv Judo Open Світ Дитини – 2015»понад 700 кращих юних дзюдоїстів національного рівня . 31 жовтня – 1 листопада в Палаці спорту «Україна» на вулиці Мельника, 18, відбудеться ХХ ювілейний відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «lviv Judo Open Світ Дитини – 2015», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Наявність таких традиційних змагань є ознакою міста, в котрому справді люблять спорт. Висококласний турнір – це не просто спортивний івент, це візитівка розвиненого і здорового в усіх аспектах мегаполісу, а особливо коли мова йде про найпопулярніших вид спортивної боротьби та одну з найяскравіших дисциплін олімпійської програми  – дзюдо, разом з тим це ціла система виховання певного світогляду в основі, якої лежать не лише фізичні а й філософські підвалини.

1995 року Львів приєднався до почесного переліку міст, які проводять свої традиційні змагання з дзюдо. Саме тоді, 14 жовтня 1995 року місто Лева приймало перший турнір «lviv Judo Open Світ Дитини», участь в якому взяли 260 учасників з 13 областей України.

Відтоді кількість учасників львівського рандорі невпинно збільшується і разом з цим розширюється географія заходу – представники все більшої кількості регіонів України прагнуть вибороти нагороди «lviv Judo Open Світ Дитини». В 2013 році «lviv Judo Open Світ Дитини» став знаковим: завдяки високому рівню організації та масовості, змагання було внесено до Єдиного календарного плану спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України, а восени 2014 року під своїм куполом Палацу спорту «Україна» зібрав 688 спортсменів зі 16 областей України, серед яких – понад 45 призерів та чемпіонів світових і Європейських спортивних форумів з дзюдо.

За попередніми заявками, участь у цьогорічних змагання підтвердили 726 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд) з поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей.  Особлива увага на «lviv Judo Open Світ Дитини» приділяється змаганням серед наймолодших учасників, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства.

А що може бути кориснішим для дітлахів, аніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки як майбутнім спортсменам, а й просто як здоровим і успішним людям. Тому на цьогорічному турнірі усі спортсмени-учасники наймолодшої вікової категорії будуть відзначені пам’ятними нагородами.

Організаторами ХХ ювілейного відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «lviv Judo Open Світ Дитини – 2015» виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир», за підтримки відділення НОК України у Львівській області, видавництва «Світ Дитини», Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ДТГО «Львівська залізниця», ПС «Україна» та мережі ресторанів «МакДональдз». Титульним спонсором турніру є ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо». Роботу суддівського корпусу змагань очолять суддя національної категорії, головний арбітр змагань – Руслан Перета (Івано-Франківськ) та старший тренер збірної команди Львівської області, суддя національної категорії, головний секретар змагань – Тетяна Гарвилова (Львів)».

Церемонія урочистого відкриття відбудеться 31 жовтня о 14.00. Починатимуться змагання з 10.00». 

Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на сайті управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу