У Львові розпочали будівництво нового спортивного комплексу | Новини Львова

У Львові розпочали будівництво нового спортивного комплексу

16:03 23 червня 2020 р.

  • 0

На вулиці Величковського розпочали будівельні роботи із облаштування мультифункційного майданчику з полівеніловим покриттям, зоною для Street Workout, вуличними тренажерами, футбольного поля з натуральною травою та бігових доріжок з поліуретановим покриттям.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«На вулиці Величковського, 16−18 активно тривають роботи по облаштуванню спортивного комплексу. Це будівництво першого з трьох запланованих комплексів в 2020—2021 роках. Тут буде мініфутбольний майданчик з натуральним покриттям, зона із вуличними тренажерами і громадський простір для відвідувачів. Об'єкт розбитий на 2 зони, зараз тримає перша черга будівництва.

В цьому році ми облаштовуємо 8 спортивних майданчиків, але такого типу спортивна зона буде побудована вперше. Це буде повноцінний спортивний комплекс", — розповів Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».

Роботи здійснює підрядна організація ТПК «Будспорт».

Додамо, цього року планується розпочати роботи над реконструкцією найбільшого спортивного комплексу, який є на балансі ЛКП «Спортресурс», за адресою вул. Кастелівка, 8. Також вже є розроблений проект на будівництво комплексу на вул. Й. Сліпого, 33


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми