Документи на конкурс «Дитячий тренер» прийматимуть у Львові до 30 вересня

14:54 16 вересня 2015 р.


Фото: infomisto.info

Переможці отримають грошову винагороду – по 25 тисяч гривень.

«Управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР інформує, що прийом документів по програмі «Дитячий тренер» продовжено до 30 вересня 2015 року», – передали в середу «Щоденному Львову в прес-службі міськради, де також нагадали:

«Ця програма затверджена ухвалою сесії міської ради № 4771 від 19 червня 2015 року «Про затвердження Програми «Дитячий тренер» на 2015 рік». Відповідно до програми сто кращих тренерів Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримають разову грошову винагороду по 25 тисяч гривень.

Для участі у Програмі можуть подаватися як самі тренери, так і бути висунутими від спортивних клубів чи федерацій. Після 30 вересня комісія, в яку входитимуть як представники департаменту гуманітарної політики, так і депутати міської ради та представники спортивного середовища міста, оголосить переможців цієї програми у 2015 році.

Пакети документів слід подавати через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер зазначив: «Зараз склалася негативна динаміка, коли молоді тренери йдуть працювати не за фахом або у приватні тренажерні зали. В підсумку ми маємо багато тренерів пенсійного віку і мало молодих тренерів, котрі б ішли працювати з дітьми. Цю програму ми розробили спільно з лідерами спортивного середовища аби створити більш сприятливі умови для спортивних тренерів, які працюють з дітьми, адже все, що ми вкладемо в дитячий спорт сьогодні – принесе спортивний успіх для нашого міста і країни вже завтра».

Програма «Дитячий тренер» розпрацьовувалася управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Серед критеріїв, по яких будуть визначатися переможці програми, основними є такі як: вища профільна освіта тренера за спеціалізацією фізична культура і спорт, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемога вихованців тренера у змаганнях різного рівня та організація та участь самого тренера у змаганнях та заходах як приклад для наслідування.

Ознайомитися з переліком документів та завантажити бланк заяви можна за лінком: https://drive.google.com/open?id=0B0i11J0Guf6fflFlNmdNZ0F3Nlp0ck43Q25uNERQZWktU0FNUzJhbENqVG9aMWQyenVybjQ».

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу