У Львові преміюватимуть спортсменів і тренерів

18:00 19 серпня 2019 р.

  • 0
  • 585

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Управління молоді та спорту Львівської міськради розпочинає прийом заяв на отримання премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам.

Про це повідомили в понеділок, 19 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Управління молоді та спорту ЛМР оголошує прийом заяв на отримання грошової винагороди спортсменами та тренерами зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова з видів спорту, офіційно визнаних в Україні, відповідно до ухвали Львівської міської ради №1882 «Про затвердження «Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам Львова на 2017-2020 роки» від 27.04.2017 та наказу управління молоді та спорту ЛМР №283р від 14 серпня 2019 року».

«Обов’язковою умовою для отримання премії є здобуття спортсменами спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл перші, другі або треті місця на Олімпійських іграх, Європейських іграх, чемпіонатах світу, чемпіонатах Європи та чемпіонатах України з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні, у попередньому спортивному році», – поінформували також у ЛМР.

«До уваги приймаються саме чемпіонати з певного виду спорту, а не Кубки з виду спорту чи етапи Кубків з виду спорту тощо. Прийом заяв відбуватиметься з 19 серпня до 19 вересня 2019 року», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

21:30 15 вересня 2019 р.

«Львів» програв вп’яте в сезоні

Матч сьомого туру чемпіонату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому «Колос» із Ковалівки приймав у неділю, 15 вересня, в Києві «Львів», завершився мінімальною перемогою номінальних господарів поля з рахунком 1:0.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 540

10:00 15 вересня 2019 р.

У Львові розпочався «Run the World»

У неділю, 15 вересня, у Львові третій рік поспіль стартував чемпіонаті України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів «Run the World. Львівська десятка».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 699

Останні новини

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

У Львові преміювали рятувальників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу