У Львові преміюватимуть спортсменів і тренерів

18:00 19 серпня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Управління молоді та спорту Львівської міськради розпочинає прийом заяв на отримання премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам.

Про це повідомили в понеділок, 19 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Управління молоді та спорту ЛМР оголошує прийом заяв на отримання грошової винагороди спортсменами та тренерами зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова з видів спорту, офіційно визнаних в Україні, відповідно до ухвали Львівської міської ради №1882 «Про затвердження «Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам Львова на 2017-2020 роки» від 27.04.2017 та наказу управління молоді та спорту ЛМР №283р від 14 серпня 2019 року».

«Обов’язковою умовою для отримання премії є здобуття спортсменами спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл перші, другі або треті місця на Олімпійських іграх, Європейських іграх, чемпіонатах світу, чемпіонатах Європи та чемпіонатах України з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні, у попередньому спортивному році», – поінформували також у ЛМР.

«До уваги приймаються саме чемпіонати з певного виду спорту, а не Кубки з виду спорту чи етапи Кубків з виду спорту тощо. Прийом заяв відбуватиметься з 19 серпня до 19 вересня 2019 року», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:42 28 листопада 2020 р.

Львівський Рух вистояв в Олександрії

Після цієї нічиєї львівська команда залишилася на останньому місці турнірної таблиці УПЛ. Безвиграшна серія "Руху" триває одинадцять матчів.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу