У Львові преміювали призерів Європейських ігор

15:00 5 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 5 липня, відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород спортсменам Львівської області, які стали чемпіонами й призерами других Європейських ігор.

Про це повідомили в п’ятницю, 5 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Грошовими сертифікатами відзначили вісім спортсменів зі Львівської області. Серед них чемпіони Європейських ігор – заслужений майстер спорту з боротьби вільної Юлія Ткач і майстер спорту міжнародного класу з карате Станіслав Горуна, срібні призери – майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби Юлія Хавалджи й майстер спорту  міжнародного класу з велосипедного спорту Олена Старікова, бронзові призери – майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби Алла Черкасова, майстер спорту з карате Галина Мельник і заслужений майстер спорту зі стрільби кульової Павло Коростильов».

Юлія Ткач наголосила: «Професійний спорт – це великі затрати, фінансів, часу, зусиль. Тому нам важливо знати, що це потрібно не лише особисто нам, а й суспільству. Мрія кожного спортсмена зійти на п'єдестал Олімпійських ігор, і всі ми віримо, що наш прапор замайорить і там, а наш гімн пролунає на увесь світ».

«Загальна сума грошових винагород становить 147 500 гривень. За підсумками других Європейських ігор 2019 року, які відбулись у столиці Білорусі Мінську з 21 до 30 червня, львівські спортсмени завоювали у складі національної збірної команди України дві золоті й по три срібні та бронзові нагороди», – поінформували також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини