У Львові перекриють рух транспорту через велопробіг

09:10 7 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У неділю, 7 липня, зі Львова до села Годовиця в Пустомитівському районі пройде з метою популяризації творчості видатного майстра Іоанна Георга Пінзеля велопробіг «Від Івана до Іоанна» .

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували програму велопробігу: «Від 9.30 до 10.30 – реєстрація учасників перед Музеєм сакральної барокової скульптури Пінзеля на площі Митній, з 10.30 до 12.30 – проїзд учасників за маршрутом: площа Митна – площа Соборна – площа Міцкевича – вулиця П. Дорошенка – вулиця Генерала Чупринки – вулиця Богуна – вулиця Княгині Ольги – вулиця Наукова – вулиця Кульпарківська – автошлях Т1416 – село Малечковичі – село Годовиця (костел Всіх Святих), з 12.30 до 16.30 – відпочинкова програма для учасників велопробігу, з 16.30 до 18.30 – приїзд учасників назад до Львова».

«За маршрутом велопробігу буде ситуативне перекриття руху. До участі допускаються велосипедисти, яким уже виповнилося 18 років. Дрес-код для учасників події – білий», – поінформували також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини