У Львові паспортизовано лише 20% спортивних споруд

17:12 7 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд України внесено 3079 споруд, розташованих на території нашої області.

«На території області триває паспортизація спортивних об’єктів та внесення їх до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд України. До реєстру внесено вже 3079 споруд, розташованих на території Львівщини, ще 892 перебувають на реєстрації в Мінмолодьспорті України», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У переважній більшості районів Львівщини та містах обласного значення, окрім Львова, роботу з паспортизації спортивних споруд практично завершено. Лише в обласному центрі цей показник становить всього 20 відсотків», – розповів заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Зазначимо, що згідно з даними статистичної звітності (станом на 01.01.2015) на території області обліковано 5 392 спортивні споруди різних форм власності, типу, категорії та призначення. З інформацією про паспортизовані об’єкти можна ознайомитися у вільному доступі на сайтіwww.sportsporudy.gov.ua. Детальну інформацію про основні спортивні об’єкти міста Львова також можна отримати за посиланням: /upload/users_files/1/upload/Documets/Sportyvni%20obyekty%20L'vova.doc».

dailylviv.com

До теми

12:02 5 квітня 2021 р.

Найсильніші в Україні рукоборці живуть на Львівщині

У суботу, 5 квітня, у Полтаві завершився чемпіонат України з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів. Для участі у цих змаганнях управління молоді та спорту скерувало 26 найкращих армреслерів області.

Рубрика: Спорт

21:08 4 квітня 2021 р.

"Рух" у Львові програв "Зорі"

Не допомогло й те, що майже 10 хвилин львів'яни мали чисельну перевагу на полі.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу