У Львові обмежать рух під час забігів на «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016»

18:34 1 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

6 листопада у Львові відбудеться масштабна бігова подія – «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016». А журналісти зможуть пробігти лише два кілометри.

У зв’язку з цим, рух автотранспорту на маршрутах бігового змагання буде обмежено. Про це інформує прес-служба ЛМР і компанія Run Ukraine, організатор забігу.

Докладніше про це змагання журналісти зможуть довідатися завтра. 2 листопада об 11.00 у Львівському прес-клубі (пр. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція з нагоди проведення масштабної бігової події у Львові – «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016». Захід організований компанією Run Ukraine за підтримки Львівської міської ради.

Учасники прес-конференції:  Олег Лещишин – переможець Wizz Air Kyiv City Marathon 2016, учасник паралімпійських ігор у Пекіні в 2008 р.; Дмитро Черніцький – генеральний менеджер Run Ukraine. На прес-конференції обговорюватимуть такі теми:  1. Особливості проведення першого півмарафону у Львові – «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016». 2.  Маршрути, учасники, призи. 3. Традиції проведення бігових марафонів в україні та світі.

Також на прес-конференції вперше будуть продемонстровані медалі фінішерів півмарафону.

Усі журналісти, які відвідають захід, матимуть змогу безкоштовно зареєструватися на дистанцію 2 км.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини